NEJBLIŽŠÍ AKCE

Pátek 2.10.2020 Výroční schůze střediska
- vzhledem k současné situaci je akce přesunuta na neurčito

Sobota 3.10.2020 Western

23.-25.10.2020 Podzimky

Sobota 7.11.2020 Vyzvědač

Pátek 4.12.2020 Mikulášské odpoledne
- na Ostrově

Sobota 19.12.2020 Výprava

31.1.-6.2.2021 Zimní tábor na Šumavě

Velikonoční robinsoniáda (8.-10.4.2011)

Sraz:                Pátek 8.4.2011  v 16:25                         Nádraží ČD Turnov

Návrat:           Neděle 10.4.2011 v 15:12                      tamtéž

Každý rok kolem Velikonoc se chystáme na velkou vícedenní akci. Jezdíme do vzdálenějších krajů. Letos se vydáme do samého srdce Českého středohoří, do okolí Litoměřic. Kromě již tradičního tzv. „nultého“ úseku táborové hry nás bude čekat celovíkendová etapová hra, jejíž téma si prozatím necháme pro sebe…


S sebou:

V batohu bude pěkně uvnitř (!) sbaleno následující: spacák, věci na spaní (tepláky, ponožky, tričko, tepl. bundička…), příbor, 1 díl esšálku v obalu, plechový hrníček, utěrka, houbička na nádobí, HyeNa , (kartáček, pasta na zuby, mýdlo, ručník, hřeben,…), VěNaVý (míní se tím ci Na pravy, což jsou základní věci na schůzky – zápisník, tužka, KPZ, lanko rozšířené o osobní lékárničku (u starších 11ti let),  šátek na hry, 3 pap. koule apod., Svišti Světýlko a Nováčka, 400.- Kč,  deštník či pláštěnka, baterka s příslušenstvím, náhradní oblečení (kalhoty, mikinu či svetr, spodní prádlo a  ponožky), doporučujeme jedny dlouhé kalhoty typu tenké šusťáky nebo tepláky do chaty.

Nezapomeňte na přezůvky!

Přibalte si ještě menší batůžek a lahev na pití, to nám poslouží při sobotním výletě.

Na sebe:

Především dobré boty, s kterými jste již něco odchodili, také kalhoty vhodné na cestu (abyste aspoň minimálně reprezentovali), skautský kroj – jedeme v kroji (případně střediskové tričko), a bundu barvou vhodnou do přírody (tmavá, zelená, hnědá apod. – ne žádné svítivé barvy).

Jídlo:

Páteční večeři si vezme každý sám. Dále vánočku (příp. buchty či něco sladkého od maminky) a pytlíkovou polévku. Určitě nezapomeňte ani na drobné pochutiny. Zbytek jídla budeme kupovat společně dle přesného počtu účastníků!

Svoji účast na této akci prosíme potvrďte co nejdříve

Standovi pomocí SMS na telefonu 733 745 972

Přihlašování končí ve čtvrtek 7.4.2011

Případné změny sledujte na www.skauti.org

Komentáře uzavřeny