4. Keška s příběhem

Před víkendem jsme pro vás připravili již čtvrtou kešku. Popis cesty ke kešce naleznete zde. Tentokrát je umístěna v blízkosti Turnova a tak se k ní můžete vydat na odpolední procházce.

Abyste získali souřadnice, budete opět vyluštit nějaké šifry a hádanky. Na cestu ke kešce doporučujeme mobilní telefon s offline aplikací mapy.cz a určitě si nezapomeňte tužku, která píše. Pokud si do telefonu nainstalujete i nějakou aplikaci s kompasem, tak to také nebude na škodu. Až kešku najdete, zapište se do papíru v kešce a vezměte si jednu fotku na památku. V kešce by mělo být 30 fotek. Pokud by na vás už žádná nezbyla, tak se ozvěte na mail skubis@turnov.org. Fotku necháme dodělat a potom ji dostanete.

Cestou ke kešce dodržujte platná protiepidemická opatření a dejte pozor, ať někam nespadnete.

Komentáře uzavřeny