3. Keška s příběhem

Dnes jsme umístili třetí kešku s fotkou. Popis cesty ke kešce naleznete zde. Okolí je rovněž vhodné na kratší výlet. Pod sněhem to tam vypadá úplně jinak, než v létě.

Abyste získali souřadnice, budete opět vyluštit nějaké šifry a případně zapátrat na internetu. Na cestu ke kešce doporučujeme mobilní telefon s offline aplikací mapy.cz a určitě si nezapomeňte tužku, která píše. Až kešku najdete, zapište se do papíru v kešce a vezměte si jednu fotku na památku. V kešce by mělo být 30 fotek. Pokud by na vás už žádná nezbyla, tak se ozvěte na mail skubis@turnov.org. Fotku necháme dodělat a potom ji dostanete.

Během pátrání možná projdete kolem místa, kde se před cca 24 lety konaly slibové ohně našeho oddílu.

Cestou ke kešce dodržujte platná protiepidemická opatření a dejte pozor, ať někam nespadnete.

Komentáře uzavřeny