Oddílové kešky s příběhem

Abyste pořád jenom neseděli doma a nezírali na televizi nebo do počítače, začneme během příštího týdne v okolí Turnova umísťovat kešky. V každé kešce bude očíslovaná fotografie, která vám připomene oddílové akce z minulého roku, a kterou si budete moct vzít. Zároveň bude v keškách i papír, na který napište své jméno a datum objevení. V případě, že by zásoba fotek v keškách byla už vybraná, tak nemusíte být smutní. Pokud bude vaše jméno v kešce zapsané, tak necháme fotku dodělat a vy ji dostanete. Kešky se budeme snažit dát na zajímavá netradiční místa, kam by vás možná ani nenapadlo jít. Abyste kešku našli, budete potřebovat chytrý telefon nebo GPS navigaci a také trochu důvtipu. Bez důvtipu se nedozvíte zašifrované souřadnice a popis místa, kde se bude keška nacházet.

Komentáře uzavřeny