Předvánoční výzvy

Do předvánošních výzev se zapojilo celkem 8 členů oddílu. Šerchán pomáhal měnit kola u tatínkova auta a byl u toho zakuklený jako mechanik formule 1. Spongebob s Mikem se statečně pustili do všech výzev. Fík s Toníkem úplně sami upekli dvě vánočky. V plánu byla pouze jedna. Tu ale jejich tatínek v troubě neuhlídal a vyndal ji až po 4 hodínách :-) Bertík s maminkou vyrobili dvě postavičky z přírodních materiálů. Večerníčka a záchodového čtenáře (nebo to je křeslo?). Kuba vyzdobil několik perníčků a Mateo se pochlubil svým vozidlem z Lega. Asi největším překvapením je Pivoňkův skatepark vytvořený z panáčků ze žaludů a dalších přírodnin. Včetně překážek, jízdních kol a skateboardů. Trochu po termínu zaslal Lukáš fotky povedeného modelu závodního auta.

Na všechny účastníky čeká drobná odměna, kterou si můžou převzít společně s Betlémským světlem ve středu 23.12.2020 od 16 do 18 hodin na návsi v Přepeřích nebo ji dostanou na nejbližší družinové schůzce. Případně ji nějak doručíme až domů.

Na výsledky tvoření se můžete podívat zde.