Vlčci a odborky z domova

Nudíte se doma a nevíte co s volným časem? Zkuste ho využít a splnit vlčky nebo odborky, které lze plnit z domova. Jako odměnu získáte nášivku, kterou si můžete přišít na kroj.

Pro vlčata byli před pár dny uveřejněni vlčci v nové podobě. Jejich seznam naleznete zde. Každý vlček obsahuje 10 úkolů. Pro splnění vlčka a získání pěkné nášivky vám jich stačí splnit pouze 8. Splnění úkolu vám potvrdí jeden z rodičů. Pro plnění doma doporučujeme tyto vlčky: Kutil, Kuchař, Výtvarník, Rukodělkář a Zahradník. Na této stránce zároveň naleznete i seznam úkolů pro ostatní vlčky, které lze splnit z domova.

Skauti mohou plnit odborky, jejichž seznam naleznete zde. Systém plnění znáte z tábora nebo z družinových schůzek. List odborky se skládá ze dvou částí: „Dokaž to“ a „Ukaž se“. Pro jednotlivé věkové kategorie je na listu uveden počet úkolů, které je nutné pro úspěšné získání odborky splnit. Věkové kategorie jsou tyto:
- mladší skauti 10 – 12 let
- starší skauti 13 – 15 let
- roveři 16 let a výše
Patronem, který vám potvrdí splnění úkolu, může být někdo z rodičů nebo starší sourozenec. Pro plnění z domova byly upraveny tyto odborky: Sběratel, Ajťák, Sportovec, Geocacher, Rukodělkář a Deskovkář (více zde). Plnit ale můžete i úkoly do ostatních odborek, které lze plnit i při současném omezení. Pokud máte nějakou odborku již splněnou z tábora, ale věkem už spadáte do vyššího stupně, než který máte, můžete plnit i další úkoly, abyste vyšší stupeň získali.

V případě dotazů se můžete obrátit na vedení oddílu nebo na své rádce.

Komentáře uzavřeny