Dočasně přerušujeme naši činnost

Vážení členové a rodiče,

vedení našeho skautského střediska a současně i vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání. Zároveň bude uzavřen pro členy i návštěvy náš areál na Ostrově. Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací. Jako skauti a skautky cítíme naši společenskou odpovědnost a chceme jednat s ohledem na ochranu našich spoluobčanů. Jsme přesvědčeni, že jde o dobrý preventivní krok ve správný čas.

Doufáme, že skautskou činnost budeme moci co nejdříve obnovit – budeme vás o tom samozřejmě okamžitě informovat a děkujeme za pochopení.

za Junák – český skaut, středisko Štika Turnov, z.s.

Stanislav Šéfr – vedoucí střediska