NEJBLIŽŠÍ AKCE

neděle 2.2.2020 Střediskové bruslení
14:45-16:15 na zimním stadionu v Turnově

Výlet na běžkách
- některá sobota v lednu dle sněhových podmínek

7.-14.3.2020 Zimní tábor na Tetřevkách

neděle 15.3.2020 30 let svobodného skautingu v Turnově

pátek 20.3.2020 Skautský ples

sobota 25.4.2020 Sv. Jiří

7.-10.5.2020 Výprava do Plzně

25.7.-8.8.2020 Letní tábor

Výlet do Klokočských skal (sobota 23.11.2019)

V sobotu 23.11. jsme měli naplánovaný výlet s překvapením. Původně jsme chtěli jít k Valdštejnu a okolí, ale plán myslivců na odstřel černé zvěře ty naše změnil. Toto překvapení bylo ale nechtěné. Překvapením měl být společný výlet s 3. dívčím oddílem. V pošmourném pozdním ránu se sešly davy skautek a skautů na parkovišti v Záholicích.

Odtud jsme se vydali směrem ke Zdenčině skále. Na kraji lesa jsme si zahráli seznamovací hru a přesunuli jsme do údolíčka s mnoha převisy a jeskyněmi. Po důkladném prozkoumání a svačině jsme se vydali dále po vrcholku Klokočských skal na Klokočské průchody. Odtud jsme pokračovali k Postojně, kde jsme se naobědvali, a během oběda jsme prozkoumávali útroby Postojny a jeskyně na opačné straně údolí. Zde jsme viděli i spícího netopýra. Potom jsme přelezli skálu k údolí s indiánskou jeskyní. Zde jsme se opět zdrželi průzkumem této jeskyně a jejího okolí. Protože nás ale tlačil čas, vydali jsme se přes Zelený důl, Bukovinu, Bělou a podél Stebenky na Ostrov, kde na nás netrpělivě očekávali rodiče.

Protože jsme na společnou akci s děvčaty nezaznamenali žádné negativní ohlasy, tak je možné, že s nimi uspořádáme nějakou akci i v budoucnu.

Na ušlou trasu se můžete podívat zde a na fotky z výletu zde.

Komentáře uzavřeny