neděle 2.2.2020 Střediskové bruslení
14:45-16:15 na zimním stadionu v Turnově

Výlet na běžkách
- některá sobota v lednu dle sněhových podmínek

7.-14.3.2020 Zimní tábor na Tetřevkách

neděle 15.3.2020 30 let svobodného skautingu v Turnově

pátek 20.3.2020 Skautský ples

sobota 25.4.2020 Sv. Jiří

7.-10.5.2020 Výprava do Plzně

25.7.-8.8.2020 Letní tábor

Výprava do Frýdlantského výběžku (18.5.2019)

Na nádraží se nás sešlo celkem šest. Zakoupili jsme si lístky na vlak a vyrazili jsme do Černous. Ve vlaku jsme potkali i Sabinu s Matesem, kteří jeli do Frýdlantu na Valdštejnské slavnosti. To bylo důvodem, proč byl vlak z Liberce narvaný k prasknutí. Z Frýdlantu do Černous nejel skoro nikdo. Po vystoupení z vlaku jsme se vydali po zelené značce k meandrům Smědé a k Dubovému rybníku. Odtud do Předlánce a zkratkou přes les k rybníku na Bulovském potoce. Cestou jsme narazili na chatu s ohništěm, na kterém jsme si opekli buřty. Od rybníka jsme dále po zelené pokračovali k nádraží ve Frýdlantu. Cestou jsme se několikrát zastavili na odpočinek a krátce před odjezdem, jak jinak než narvaného, vlaku jsme dorazili na nádraží. Vlakem jsme odjeli do Liberce, kde jsme přestoupili na vlak do Turnova. Asi po 1,5 km jízdy se porouchal motorový vůz. Z nádraží asi po 30 minutách přijela mašinka, která nás odtáhla zpět k nástupišti, kde čekal náhradní vlak. Díky tomu jsme do Turnova dojeli asi o 45 minut déle. Celý den bylo krásné slunečné počasí a ani tato nepříjemnost nám nemohla zkazit zážitek z povedeného výletu. Fotky z výpravy naleznete v oddílové galerii.