NEJBLIŽŠÍ AKCE

Neděle 23.12.2018 Oddílová vánočka a Betlémské světýlko
- od 15:00 v klubovně
- konec v 17:00 na náměstí Českého ráje

2.-9.3.2019 Zimní tábor

12.-14.4.2019 Velikonoční robinsoniáda

Sobota 27.4.2019 Slavnostní střediskový oheň ke svátku sv. Jiří

4.5.2019 Základní kolo Svojsíkova závodu
- pouze pro Orly a pro Sviště

Western (15.9.2018)

Celkem 18 se nás sešlo na turnovském nádraží, odkud jsme jeli rychlíkem na Malou Skálu, kde na nás čekali další 4 kovbojové. Z Malé Skály jsme se vydali ke skalnímu bludišti Chléviště. Cestou jsme se stali svědky přepadení banky, při kterém Bill Nowy se svým bratrancem uloupili všechny peníze a zákeřně zavraždili nebohého bankovního úředníka. Po zdolání nejprudšího stoupání jsme si zahráli Deset a lehce jsme se nasvačili. Po svačině jsme konečně dorazili do skalního bludiště. Zde jsme se kochali vyhlídkami na Maloskalsko a údolí Jizery a prozkoumávali jsme všemožná zákoutí a jeskyně v bludišti.
Po opuštění bludiště jsme si zahráli Maják a kluci se pokoušeli vyběhnout na menší skalku. Potom jsme zalezli do jednoho z mnoha údolíček, kde jsme se naobědvali. Odtud jsme se vydali směrem k Besedicím, před kterými jsme odbočili směrem k vrcholu Sokolu. Na cestě se před námi začali objevovat rozsypané dolarové bankovky a to byl signál, že jsme na stopě banditům. Po kratší honičce jsme bandity dopadli a zneškodnili. Následovala obligátní společná fotografie mužů zákona s pobitými padouchy a nás čekal návrat na zastávku železného oře. Cestou jsme si ještě vyzkoušeli házení podkovou, oblíbenou kovbojskou kratochvíli. Vlakem jsme se vrátili do Turnova, kde nás netrpělivě očekávali rodiče. Fotografie z honu na bandity naleznete zde.

Komentáře uzavřeny