NEJBLIŽŠÍ AKCE

Středa 24.4.2019 Skautský den sv. Jiří
- 16:00-16:30 na náměstí u kašny
- šátky s sebou

Sobota 27.4.2019 Středisková hra a slavnostní střediskový oheň ke svátku sv. Jiří

4.-5.5.2019 Základní kolo Svojsíkova závodu
- pouze pro Orly a pro Sviště

Sobota 18.5.2019 Výlet

25.-26.5.2019 Krajské kolo Svojsíkova závodu
- pouze pro Orly a pro Sviště, pokud se jim podaří postoupit

7.-9.6.2019 Putovní víkendovka

21.-23.6.2019 Generálka na tábor a ukončovačka

27.7.-10.8.2019 Letní tábor

Western (15.9.2018)

Celkem 18 se nás sešlo na turnovském nádraží, odkud jsme jeli rychlíkem na Malou Skálu, kde na nás čekali další 4 kovbojové. Z Malé Skály jsme se vydali ke skalnímu bludišti Chléviště. Cestou jsme se stali svědky přepadení banky, při kterém Bill Nowy se svým bratrancem uloupili všechny peníze a zákeřně zavraždili nebohého bankovního úředníka. Po zdolání nejprudšího stoupání jsme si zahráli Deset a lehce jsme se nasvačili. Po svačině jsme konečně dorazili do skalního bludiště. Zde jsme se kochali vyhlídkami na Maloskalsko a údolí Jizery a prozkoumávali jsme všemožná zákoutí a jeskyně v bludišti.
Po opuštění bludiště jsme si zahráli Maják a kluci se pokoušeli vyběhnout na menší skalku. Potom jsme zalezli do jednoho z mnoha údolíček, kde jsme se naobědvali. Odtud jsme se vydali směrem k Besedicím, před kterými jsme odbočili směrem k vrcholu Sokolu. Na cestě se před námi začali objevovat rozsypané dolarové bankovky a to byl signál, že jsme na stopě banditům. Po kratší honičce jsme bandity dopadli a zneškodnili. Následovala obligátní společná fotografie mužů zákona s pobitými padouchy a nás čekal návrat na zastávku železného oře. Cestou jsme si ještě vyzkoušeli házení podkovou, oblíbenou kovbojskou kratochvíli. Vlakem jsme se vrátili do Turnova, kde nás netrpělivě očekávali rodiče. Fotografie z honu na bandity naleznete zde.

Komentáře uzavřeny