Den D – Hlavní den oslav 100 let skautingu v Turnově!

Včera byl za areálem Staročeských trhů v parku postaven náš minitábor se šesti standardními stany a jedním historickým stanem, stojí rovněž obě jídelny a je postavená polní kuchyně. Přijďte již na slavnostní průvod od 9.30 od Muzea ve Skálově ulici. V 10.15 proběhne vernisáž v Kamenářském domě k výstavě o historii skautingu v Turnově. V 16.30 na atletickém stadionu budete svědky rekordu a v 19.30 začíná v areálu letního kina Velká párty nejen pro skauty s vystoupením BigBandu a zakončením promítání filmu Skauťáci. Dozor rádců bude zajištěn pouze od 16.15 na atletickém stadionu do zahájení promítání filmu Skauťáci. Všichni přijďte v kroji nebo skautském tričku! Mimo tuto dobu se budete po areálu pohybovat na vlastní nebezpečí nebo pod dohledem rodičů. Vaše pizzy prosím přineste do letního kina!
Vstup na trhy budete mít díky zvláštnímu papírovému pásku ZDARMA!