Bazén (18.1.2016)

Letošního prvního oddílového plavání v turnovském bazénu se zúčastnilo 25 členů našeho oddílu, především mladších členů. Jako zpestření jsme prováděli focení pod vodou, i když jak se ukázalo, nakonec ne všechny fotografie vyšly. Ty lepší si můžete prohlédnout v oddílové fotogalerii. Do příště techniku vypilujeme a budou jistě ještě lepší fotky :-)   Kromě focení jsme si zahráli na celý bazén tradiční hru na kachničky. Když jsme se po bazénu přesouvali ze sprch do šaten, ukázalo se, že chybí klíček od skříňky, který si nechali dva vlčáci v zámku, aby se jim v bazénu neztratil. Po dlouhém hledání jsme nakonec klíček objevili na skříňce, kam ho dal asi nějaký dobrák, aby se jim ze skříňky nic neztratilo :-)