Nová družina Lvíčat – kapacita vyčerpána

Od září otevíráme novou družinu Lvíčat, do které budou chodit předškoláci a prvňáci. Schůzky budou probíhat každý čtvrtek od 16.00 do 17.00. První schůzka bude ve čtvrtek 10.9.2015. Z velké části jsou místa již obsazena a zbývají poslední volná místa do vyčerpání kapacity. Pokud máte zájem o členství, co nejdříve kontaktujte Aleše Kopeckého, který novou družinu povede, na emailu ales@turnov.org.

Děkujeme všem zájemcům, kteří nás kontaktují s žádostmi o členství. Bohužel z důvodu vyčerpání kapacity jsme nuceni ukončit přihlašování do této nové družiny. Pro zájemce o členství můžeme doporučit některý z ostatních chlapeckých skautských oddílů v našem turnovském středisku. Kategorii předškoláků a první třídu dále přibírá 1. chlapecký oddíl. Prosím kontaktujte Marka Fapša – Bublu na emailu bubla@turnov.org. Pro ostatní věkové kategorie kontaktujte 3. chlapecký oddíl – Lukáš Tábořík – luxor na emailu luxor@turnov.org.

Děkujeme za pochopení.

Komentáře uzavřeny