pondělí 23.12.2019 Oddílová vánočka a Betlémské světýlko

neděle 12.1.2020 Střediskové bruslení
13:15-14:45 na zimním stadionu v Turnově

Výlet na běžkách
- některá sobota v lednu dle sněhových podmínek

neděle 9.2.2020 Střediskové bruslení
14:45-16:15 na zimním stadionu v Turnově

8.-10.5.2020 Výprava do Plzně

25.7.-8.8.2020 Letní tábor

Májovka – Seleška 8.-11.5.2014

Sraz: Čt 8.5. v 9:00 Hl. nádr. ČD

Návrat: Ne 11.5. v 16:39 Hl. nádr. ČD

Po delší době opět vyrážíme na víkendovou Májovku. Tentokrát navštívíme skautskou chatu Seleška, která se nachází takřka na úpatí Hvozdu, jednoho z nejhezčích vrcholů Lužických hor.

S sebou: V batohu bude pěkně uvnitř (!) sbaleno následující: spacák, věci na spaní,  HyeNa, (kartáček, pasta na zuby, mýdlo, ručník, hřeben,…), VěNaVý (míní se tím ci Na Výpravy, což jsou základní věci na schůzky (zápisník, tužka, časopis, KPZ, lanko) rozšířené o šátek na hry apod., pláštěnka, funkční baterka, náhradní oblečení (kalhoty, kraťasy, mikinu či svetr, tričko, spodní prádlo a ponožky), doporučujeme jedny dlouhé kalhoty nebo tepláky do chaty. Nezapomeňte na přezůvky!

Přibalte si ještě menší batůžek na výlety a láhev na pití o objemu cca 1l. Karimatka ani ešus a lžíce není potřeba!

Na sebe: Především dobré boty, kalhoty vhodné na cestu (abyste alespoň minimálně reprezentovali – ne tepláky nebo šusťáky), oddílové tričko (vínové barvy s lilií), skautský nebo vlčácký šátek pro ty, co mají slib.

Jídlo: Čtvrteční oběd si vezme každý sám. Dále vánočku (příp. buchty či něco sladkého
od maminky). Určitě nezapomeňte ani na drobné pochutiny. Zbytek jídla budeme kupovat společně dle přesného počtu účastníků!

Na tuto akci se můžete přihlásit pomocí formuláře na oddílových stránkách do 6.5.2014 do 24:00

Kapacita je omezena na 40 osob

Cena: 500 Kč