NEJBLIŽŠÍ AKCE

Pátek 2.10.2020 Výroční schůze střediska
- vzhledem k současné situaci je akce přesunuta na neurčito

Sobota 3.10.2020 Western

23.-25.10.2020 Podzimky

Sobota 7.11.2020 Vyzvědač

Pátek 4.12.2020 Mikulášské odpoledne
- na Ostrově

Sobota 19.12.2020 Výprava

31.1.-6.2.2021 Zimní tábor na Šumavě

Objednávka krojů – končí výjimky! – aktualizace

Na schůzce pro rodiče jsme prezentovali záměr, že výjimka na středisková trička pro použití místo kroje bude nadále platit pouze pro nejmladší družinu, aktuálně tedy družinu Mravenců. Z toho vyplývá nutnost pořízení krojů pro družinu Svišťů i Orlů, ideálně do tábora!  Kroje budeme společně objednávat v prodejně JUN. Pro objednání je nutné vyplnit formulář a odevzdat ho na schůzce, případně odevzdat naskenovaný e-mailem. Formuláře získáte na schůzce nebo si je můžete stáhnout. Šátky a turbánky dostanou nováčci při skládání slibu na táboře. Na žádost rodičů se nám prosím ozvěte ti, kdo se chcete zbavit již malé krojové košile – nejlépe s velikostí a cenou, kterou požadujete. Toto ihned nabídneme zde na stránkách. Z tohoto důvodu prodlužujeme termín odevzdání formuláře do 30.4.2014. Po tomto termínu bude provedena objednávka. Pro informace o velikostech poslouží tabulka na stránce prodejce – hledejte dole.

Komentáře uzavřeny