Sobota 10.10.2020 Čistá Jizera

23.-25.10.2020 Podzimky
- vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli oddílovou víkendovou výpravu zrušit. Pokud to bude možné, pokusíme se ji nahradit družinovými výpravami.

Sobota 7.11.2020 Vyzvědač

Pátek 4.12.2020 Mikulášské odpoledne
- na Ostrově

Sobota 19.12.2020 Výprava

31.1.-6.2.2021 Zimní tábor na Šumavě

Podzimky již v září! (27.-29.9.2013)

Z důvodu konání Poradní skály o podzimních prázdninách, proběhne tradiční víkendovka Podzimky již v září.

Na letošní podzimní výpravu se vydáme do oblasti, kde jsme mnoho let nebyli a to do Česko-saského Švýcarska. Čeká nás samozřejmě víkendová etapová hra…

Sraz: Pá 27.9. v 15:00 Hl. nádr. ČD

Návrat: Ne 29.9. v 18:28 Hl. nádr. ČD

S sebou: V batohu bude pěkně uvnitř (!) sbaleno následující: spacák, karimatka, věci na spaní (tepláky, ponožky, tričko…), utěrka, HyeNa, (kartáček, pasta na zuby, mýdlo, ručník, hřeben,…), VěNaVý (míní se tím ci Na Výpravy, což jsou základní věci na schůzky – zápisník, tužka, KPZ, lanko rozšířené o tři papírové koule, šátek na hry, apod.), deštník či pláštěnka, baterka s příslušenstvím, náhradní oblečení (kalhoty, mikinu, spodní prádlo a ponožky), doporučujeme jedny dlouhé tepláky do chaty. Nezapomeňte na přezůvky!

Přibalte si ještě menší batůžek na sobotní výlet a termosku nebo láhev na pití – mnimální objem 1 litr.

Na sebe: Především dobré boty, kalhoty vhodné na cestu a ke kroji (abyste aspoň minimálně reprezentovali – ne tepláky nebo šusťáky), skautský kroj se šátkem.

Jídlo: Páteční večeři si vezme každý sám. Dále vánočku (příp. buchty či něco sladkého
od maminky). Určitě nezapomeňte ani na drobné pochutiny. Zbytek jídla budeme kupovat společně dle přesného počtu účastníků!

Na tuto akci se můžete přihlásit pomocí formuláře na oddílových stránkách nejpozději  26.9.2013!

Cena: 350 Kč (čím více nás pojede, tím bude cena nižší – za chatu platíme 3000,- Kč za víkend)

Letáček ke stažení najdete zde.