Registrace 2021

S novým kalendářním rokem nastává i čas pro úhradu členského příspěvku ve na rok 2021. Stejně jako minulý rok je výče členského příspěvku 1000 Kč. Členské příspěvky je nutné uhradit do neděle 17.1.2021. Pokyny k platbě (číslo účtu a variabilní symbol) se dozvíte pod tímto odkazem. Pod ním byste měli zjistit i stav Vaší platby. Po přihlášení budete vyzváni ke kontrole vašich kontaktních údajů. Pokud kontaktní údaje nesouhlasí, kontaktujte, prosím, vůdce oddílu pomocí níže uvedeného mailu. Pod tímto odkazem se naleznou pouze ti, kteří byli tento rok registrovaní nebo odevzdali přihlášku. V případě dotazů kontaktujte vůdce oddílu pomocí mailu skubis@turnov.org.

Přerušení činnosti od 18.12.2020

Vzhledem k rozhodnutí Vlády ČR o tom, že PES bude od 18.12.2020 ve 4. stupni, musíme od tohoto data opět přerušit naši činnost…

Do konce prosince zkusíme vymyslet nějaké zajímavé výzvy na leden a zkusíme popřemýšlet o družinových schůzkách online.

Hlasování o jménu střediskové plachetnice začíná!

Během října jste měli možnost podávat návrhy jména nové střediskové plachetnice. Nyní je na řadě hlasování, které probíhá zde!

Je možné označit jedno až pět jmen. Pokud vyberete více než pět jmen, bude Vaše hlasování neplatné! Z každé e-mailové adresy lze hlasovat pouze jednou. Hlasovat mohou členové, rodiče a další příznivci skautského střediska Štika Turnov.

Nové jméno plachetnice bude oznámeno na střediskovém Facebooku a webu během prosince!

Fotky z tábora

V oddílové fotogalerii si konečně můžete prohlédnout fotky z letošního tábora.

Termíny družinových schůzek ve školním roce 2020/21

Družinové schůzky začínají v týdnu od 7.9.2021. Ve školním roce 2020/21 budou družinové schůzky probíhat v těchto dnech:

• Benjamínci
    - pondělí 16:00-17:00
    - nová družina pro předškoláky a 1. třídu
  • Káňata
    - úterý 16:30-18:00
    - 2. – 4. třída
  • Orli
    - středa 16:30-18:00
    - 8.-9. třída, 1. ročník SŠ
  • Lvíčata
    - čtvrtek 16:30-18:00
    - 5.-7. třída

Obnovení činnosti

Aktualizováno 31.5.2020

V týdnu od 1.6.2020 se začnou konat družinové schůzky dle níže uvedených pravidel a v níže uvedených časech.

Na první schůzku (nebo jinou skautskou akci) je nutné donést vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (ke stažení zde).

Abychom se vyhnuli povinnosti nosit roušku, budou se schůzky konat ve venkovním prostředí. Proto nezapomeňte k obvyklým věcem na schůzky přibalit i pláštěnku a pro jistotu i roušku nebo něco jiného na zakrytí úst a nosu. Některé družinovky bychom rádi uspořádali i na kanoích, případně pramicích. Tuto skutečnost s předstihem oznámíme mailem a na oddílovém webu.

Družina Orlů má schůzky ve středu od 16:30 do 18:00.

Družiny Káňat a Lvičat budou mít společné schůzky ve čtvrtek od 16:30 do 18:00.

Na základě výsledků hlasování proběhne v sobotu 13.6. cyklovýlet. Jelikož je prozatím počet dětských účastníků omezen na 15 osob, bude na tuto akci přihlašování. Dle počtu přihlášených bychom případně vytvořili více skupin.

Letní tábor se bude konat v původním termínu 25.7.-10.8.2020 na na tábořišti u Dolní Chřibské. V nejbližší době by mělo být spuštěno přihlašování. S největší pravděpodobností se letos na táboře neuskuteční návštěvní den. Před odjezdem na tábor doporučujeme shlédnout film Muži v černém.

Termín letního tábora (25.7.-8.8.2020)

Letní tábor se bude konat v termínu 25.7.-8.8.2020. Měli bychom tábořit u Dolní Chřibské na hranicích NP České Švýcarsko, CHKO Lužické hory a CHKO Labské pískovce.