Bezejmenný č. 164

Toto číslo Bezejmenného je plné zajímavých informací zejména o historii našeho oddílu a také informací o proběhlých akcí od začátku tohoto roku.

Číslo si můžete stáhnout ZDE(.pdf 37 MB).

Bezejmenný č. 163

Další číslo oddílového časopisu Bezejmenný opět vytvořil Viktor Tomek „Toma“. Toto číslo má 42 MB a 32 stran, na kterých se můžete dozvědět spoustu informací z historie nejen časopisu, ale i našeho oddílu. Všimněte si článku o parkování před Ostrovem na straně 11, což je důležitá informace. Dále číslo obsahuje zápisy a fotografie z akcí od září 2015. Přejeme příjemné počtení!

Přečíst či stáhnout si jej můžete zde: BEZEJMENNÝ 163.

Bezejmenný č. 162

Přinášíme letní vydání časopisu 162. čísla tradičního oddílového časopisu Bezejmenný, který obsahuje kroniku za skautský rok 2014/2015 včetně obrázků a fotek. Připravil jej pro nás zakladatel časopisu Viktor Tomek „Toma“.
Přečíst či stáhnout si jej můžete zde: B162.

Bezejmenný č.161

Máme tady první vydání oddílového časopisu v roce 2014. Najdete zde zajímavý rozhovor se zástupkyní vedoucího našeho střediska Ditou Veselou, krátké informace k letošnímu táboru, povídání o rádcovském kurzu Malý strom, dozvíte se, jak to bylo se středoevropským Jamboreem i netradiční pohled do historie oddílu prostřednictvím historických webových stránek oddílu. Časopis byl distribuován emailem. Komu nepřišel, může si ho stáhnout a přečíst zde.

Bezejmenný č.160

Máme tady letošní druhé a zároveň poslední vydání  tradičního oddílového časopisu. Najdete zde rozhovor s Kosákem, informaci k novým členským kartám, tradiční bilancování i pohled do fungování našeho turnovského střediska. Časopis byl distribuován emailem, komu nepřišel, může si ho stáhnout a přečíst zde.

Bezejmenný č.159

Po roční pauze bylo opět vydáno nové číslo tradičního oddílového časopisu. Časopis je v distribuci emailem a ke stažení na našich oddílových stránkách. Časopis získal nový vizuální styl a šéfredaktorem časopisu je nově Aleš, který má hlavní zásluhu na tom, že časopis opět ožil. Časopis byl s přestávkami vydáván již od roku 1990. Tehdy vznikl jako táborový časopis na Táboře U Staré řeky a jeho autoprem byl Viktor Tomek Tóma. Není bez zajímavosti, že ikdyž časopis vychází již 23let, tak má teprve třetího tvůrce.
Chtěl bych časopisu popřát ještě dlouhou existenci.

Časopis si můžete rovnou přečíst.

Bezejmenný č.158

Dnes po více než roce bylo vydáno 158. číslo oddílového časopisu Bezejmenný, jehož tradice sahá až do roku 1990. Časopis můžete začít  stahovat. Časopis prošel příjemnou změnou, přibylo rubrik a stává se opravdovým časopisem.  V časopise najdete také Téma dnes… – věnujeme se spolupráci oddílu s rodiči. Také si můžete přečíst o tom, co Škubise přimělo skautovat a zjistíte něco o chatrči islandského poustevníka. Pěkné čtení!

Stran: 15
Formát: *.pdf